Карло Бос: Како бонус во шоуто „Фарма“ сакам да ја „натртам“ Станија

Loading...

Познатиот македонски порно глумец Гоце Гиновски или на македонската јавност попознат како Карло Бос, достави интересна и примамлива понуда до телевизија Пинк.
Тој изрази желба да учествува во познатото српско шоу „Фарма“ за дневен хонорар од 150 евра и плус бонус да ја „натрти“ познатата српска старлета Станија.
„Не барав многу од вас, туку само дневен хонорар од 150 евра и плус ви понудив да ја натртам Станија пред камерите бесплатно како подарок од мене… па сега вие како сакате имате еден месец да одлучите, а јас таму без кеш не ви влегувам“, стои во пораката на Карло Бос испратена до менаџментот на телевизиското шоу „Фарма“.Инаку, „Фарма“ со емитување на Пинк започна вчеравечер. Сите учесници кои што беа најавени веќе се вселија на имотот во Лисовиќ.Познатиот македонски порно глумец Гоце Гиновски или на македонската јавност попознат како Карло Бос, достави интересна

loading...