Карло Бос: Карлеуша е пластична, а Боки 13 е транвестит!

Откако се врати во Македонија, македонскиот порно актер Карло Бос беше мета на медиумите, пред се за неговото искуство во Италија како порно актер, но и за неговиот став околу Јелена Карлеуша и Боки 13. 
Тој беше гостин на емисијата „Не бери гајле“ на Наша ТВ, каде што водителот го „испровоцира“ со кратко прашање за неговиот став за Јелена Карлеуша и Боки 13. 
„Не ме замарајте за една пластична и еден транвестит, доста е веќе“, изјави Карло Бос, по прашањето на водителот. 
Тој ја поздрави цела Македонија и е благодарен што има доста фанови и додека бил во Италија, но и овој период откако е вратен. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Откако се врати во Македонија, македонскиот порно актер Карло Бос беше мета на медиумите, пред се за неговото искуство

Пронајдете не на следниве мрежи: