Ќе помислите дека новите фотки на Џони Деп се фотомонтажа, но за жал не се!

Loading...

Што му се случило на актерот кој важеше за еден од најголемите заводници во фабриката за соништа? Фотографиите од фестивалот во Венеција ги запрепастија неговите обожавателки .Изгледа дека бракот со прекрасната Амбер Херд ни најмалку не му одговара. Трансформацијата е огромна.
Амбер и Џони се појавија на две премиери. Познатиот актер судејќи според фотографиите се здебелил, а во прилог не му одговараат ниту новата фризура и размачканата шминка.

Во филмот „Black Mass“ Деп е непрепознатлив како мафијашот  од Бостон Џејмс Вајти Булгер, кој изградил царство истовремено работејќи како доушник за FBI.
Списанието „Холивуд репортер“ ја нарекло таа улога една од најдобрите на Деп, а него „харизматичен, убедлив и застрашувачки“.
Изгледа дека бракот со прекрасната Амбер Херд ни најмалку не му одговара. Трансформацијата е огромна.
Амбер и Џони се појавија на две преми

loading...
Loading...