Ќе се изненадите која водителка му е тетка на Столе Стоилов

Сигурно малкумина од вас знаат дека познатата водителка Ирена Спировска му е тетка на еден од нашите најдобри ракометари, Столе Стоилов.Двајцата пред два дена присуствуваа на промоцијата на новиот албум на Дани Димитровска и ја искористија приликата заедно да се фотографираат.
Двајцата пред два дена присуствуваа на промоцијата на новиот албум на Дани Димитровска и ја искористија приликата заедно да се фото

Пронајдете не на следниве мрежи: