„Ќе ви се сврти“ во умот: Еве колкав бакшиш заработи српски пејач за половина час!

Да се биде пејач, дефинитивно е исплатливо. Не секој ја имаа таа привилегија да заработува вртоглави суми на настапи, но на српскиот пејач Џани тоа добро му оди од рака.Нема да верувате и дефинитивно ќе ви се заврти во главата од сумата на пари која српскиот пејач Џани ја доби за само половина час настап.
Имено, српските медиуми пренесуваат дека Џани за половина час заработил 8.000 евра бакшиш на една свадба.
Пејачот бил целиот излепен со евра.Нема да верувате и дефинитивно ќе ви се заврти во главата од сумата на пари која српскиот пејач Џани ја доби за само половина час настап.
И

Пронајдете не на следниве мрежи: