Кели Брук е повторно „соло“

Loading...

„Ова е тажен ден за мене, но сакав да споделам со вас дека Дејвид и јас повеќе не сме свршени. Го сакам и почитувам и му посакувам се најдобро“, напишала Кели на својот Твитер профил.Раскошната британска манекенка Кели Брук ја прекинала свршувачката со Дејвид Мекинтош и за тоа преку Твитер ги известила своите фанови.
Иако до пред неколку дена уживаа на одмор во Грција, каде не ги тргаа рацете еден од друг, а пред неколку дена Дејвид на Твитер напишал дека Кели многу му недостига, крајот на нивната врска падна од ведро небо.
„Ова е тажен ден за мене, но сакав да споделам со вас дека Дејвид и јас повеќе не сме свршени. Го сакам и почитувам и му посакувам се најдобро“, напишала манекенката.
Кели дури ги избришала сите нивни заеднички фотографии  од Инстаграм, а видена е и на прошетка без вереничкиот прстен па се чини дека овој пат на нивната врска навистина и дошол крајот.

Причината за нивното раскинување наводно е блискиот однос на Дејвид со поранешната девојка Сара Харпер, со која постојано бил во контакт, и дури ја посетил додека Кели била надвор од државата.
На денот кога раскинале, Кели наводно дознала за пораките и мејловите кои Дејвид и ги испраќал на поранешната девојка.Раскошната британска манекенка Кели Брук ја прекинала свршувачката со Дејвид Мекинтош и за тоа преку Твитер ги известила своите фанови.
Иак

loading...
Loading...