Ќерката на Турунџиева со ТАЖЕН статус се прости со сопругот на нејзината мајка

Loading...

Македонската водителка Сузана Турунџева пред неколку часа на социјалните мрежи објави за загубата на својот партнер Марјан, на социјалните мрежи се огласи и нејзината ќерка Лора Турунџиева.– Се уште не можам да поверувам дека утрово замина и те испративмем од нашите животи… нашиот дом, вечно ќе си во нашите срца…., вака гласеше емотивното збогување на Лора.
– Се уште не можам да поверувам дека утрово замина и те испративмем од нашите животи… нашиот дом, вечно ќе си во нашите срца….,

loading...