Ќерката на Жељко Јоксимовиќ се пофали со „новите гради“?!

Мина Јоксимовиќ, 19 годишната ќерка на српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ на социјалните мрежи на постави неколку фотграфии на кои во преден план е не

Пронајдете не на следниве мрежи: