Кети Пери открива: Мојот бивш има чуден „алат“, таков не сум видела досега

Loading...

Пејачката Кети Пери и нејзиното поранешно момче, Џон Мајер очигледно не останале во добри односи откако раскинале, барем така велат приказните кои стигнуваат од страна на нејзините пријатели.Извор за таблоидот National Enquirer вели дека наводно Кети пред сите ги изнесувала интимните детали од нивниот живот.
Таа на сите им раскажува за неговата депилација, како ставал маскара, за неговите кардигани од кашмир, па дури и раскажувала за големината на неговата машкост, открил изворот од таблоидот National Enquirer.
Кети на сите им раскажува дека неговиот пенис има чуден облик, и дека во нејзиниот живот нема видено таков, а кажала и дека Џон има повеќе креми за нега на телото од неа и дека поминува повеќе време пред огледалото отколку било која жена што ја познава.Извор за таблоидот National Enquirer вели дека наводно Кети пред сите ги изнесувала интимните детали од нивниот живот.
Таа на сите им раска

loading...
Loading...