Kia Pro Cee’d автомобил кој сакате да го возите а не само да го поседувате

Loading...

Новата генерација на Kia Pro Cee’d  поради својот извореден креаторски пристап ја доби престижната награда за дизај iF.
 &b

loading...
Loading...