Ким Кардашијан би можела да го стави својот свршеник зад решетките

Loading...

И тоа овој пат не заради досадните папараци, туку заради својата свршеница Ким. Тинејџерот прво почнал да го навредува Кени, а потоа прешол на навреди упатени кон неа. Таман што мислевме дека се смири Кени Вест уште еднаш го покажа својот темперамент.
И тоа овој пат не заради досадните папараци, туку заради својата вереница Ким. Нападот се случил во понеделникот попладне, додека парот бил на пат кон доктор. Додека славната старлета влегувала во зградата на Беверли Хилс, 18 годишниот и отворил врата за да ги избегне насобраните фотографи, што е добар гест, да не почнел уште и да ја навредува.
Ја нарекувал со погрдни називи, по што Кени наводно го удрил, а Ким го предупредила дека имаат се снимено. Раперот го смирил доктор, кој потоа викнал полиција.
Останатите информации сеуште не и се познати на јавноста. Таман што мислевме дека се смири Кени Вест уште еднаш го покажа својот темперамент.
И тоа овој пат не заради досадните папараци, туку зарад

loading...
Loading...