Ким Кардашијан ги повика фановите: Помагајте! Што да правам?

Loading...

„Кариерата“ ја започна како бринета, а потоа се фарбаше русокоса. Ким Кардашијан пред неколку дена повторно ја врати својата природна боја на коса и веќе се кае поради тоа. Кардашијан пред неколку дена ги извести своите фанови на Инстаграм дека ја вратила својата природна боја на косата.
„Се вратив“ – напишала таа.

Меѓутоа, Ким изгледа веќе се кае поради својот „брз чекор“.
„Толку се нервирам што се бојадисав темно. Сакав мала промена бидејќи ми се чини дека сега сите се бојадисаа во светли бои, а ние ја почнуваме новата сезона на шоуто, па сакав посвеж изглед. Но сега ми недостасува мојата светла коса! Помагајте! Што да сторам? – напишала Ким на Твитер.
Судејќи по коментарите, нејзините фанови сепак, сметаат дека неа најдобро и прилега темно кафена боја на косата. 
Погледнете го новиот изглед на Ким на следниот ЛИНК.Кардашијан пред неколку дена ги извести своите фанови на Инстаграм дека ја вратила својата природна боја на косата.
„Се вратив“

loading...
Loading...