Ким Кардашијан: Мојот задник ќе биде огромен

Loading...

Трудната Ким Кардашијан се плаши дека до летото, премногу ќе се здебели па затоа анагажирала два тренера и нутриционист, кој веќе соработувал со Џенифер Лопез.

И покрај бременоста старлетата секоја ден оди во теретана. Ким (32) се плаши дека по порoдувањето ќе биде премногу дебела, а тоа не смее да си го дозволи. Ново ангажираните тренери и нутриционисти веќе и направиле програма за вежбање после породувањето, а неодамна се пофали и дека успеала да ја зголеми мускулната маса и да се реши од целулитот.
“Тоа ќе биде толку страшно, мојот задник ќе биде огромен, се жалеше старлетата во шоуто “Kim and Kourthney Take Miami “
Неодамна на Твитер напиша дека неможе да заспие цела ноќ, затоа што бара вежби за намалување на подбрадокот, бидејќи многу се плаши дека ќе го добие.
 

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Трудната Ким Кардашијан се плаши дека до летото, премногу ќе се здебели па затоа анагажирала два тренера и нутриционис

loading...