Ким Кардашијан очекува бебе!

На почетокот на јуни, Ким и нејзиниот сопруг Канје Вест биле во потрага по сурогат мајка бидејќи старлетата во неколку наврати изјави дека не е способна да изнесе уште една бременост.Парот пронашол сурогат мајка во Сан Диего со помош на агенција.
Девојката која е во доцните 20 години, веќе е бремена, пренесува УС Викли.
Ким и Канје се согласиле да платат 45.000 долари на сурогат мајката, а во случај да се испостави дека носи близнаци, заработката ќе биде поголема.Парот пронашол сурогат мајка во Сан Диего со помош на агенција.
Девојката која е во доцните 20 години, веќе е бремена, пренесува УС Викли.

Пронајдете не на следниве мрежи: