Ким Кардашијан преживеа сообраќајна несреќа?

Loading...

Ким Кардашиан доживеала сообраќајна незгода во Лос Анџелес, но за голема среќа таа не е повредена.
Славната Ким со својот мерцедес возела н

loading...
Loading...