Ким Кардашијан сака второ дете со Канје Вест

Loading...

Ким Кардашијан и нејзиниот вереник Кенје Вест се надеваат дека седуммесечната ќерка Норт ќе ја израдуваат со брат или сестра до 2015 година. Триесет и три годишната ѕвезда сака да остане во блажена состојба до јуни и да биде млада трудница, пренесува „UsWeekly“.
Ким сака второ бебе, наведува близок извор на јануарското издание на магазинот.
Изворот наведува дека Кардашијанова е толку среќна со бебето што посакала уште едно. Бидејќи веќе имаат девојче, овој пат посака да биде момче.

Парот не користи средства за контрацепција и сакаат бебето да им се случи што побрзо.
Ова е малку изненадувачка информација, со обѕир на тоа дека Ким имаше тешка бременост со малата Норт. Исто така, имаше напорни тренинзи за да ја врати старата тежина.
Парот наскоро ќе почне со подготовките за свадбата. Триесет и три годишната ѕвезда сака да остане во блажена состојба до јуни и да биде млада трудница, пренесува „UsWeekly“.
Ким с

loading...
Loading...