Кои се најпосетуваните еротски и порно сајтови во светот?

Loading...

Многу луѓе ширум светот сакаат да посетуваат најразлични еротски и порно сајтови. Причините се различни. 
Некои ги посетуваат овие сајтови поради забава и самозадоволување, а некои за да научат нешто повеќе на тоа поле што ќе придонесе за подобрување на сексуалниот живот. 
Според корисниците на овие сајтови, направена е листа за најдобри сајтови со еротска и порно содржина. 
1. pornhub.com – Овој сајт е типичен порно сајт, кој ќе ги задоволи сите ваши желби и фантазии. Можете да гледате најразлични видеа, каде што главната тематика е секс и задоволување на двата пола. Интересното е што доколку вие имате некое домашно порно видео, слободно можете да го постирате на овој порно сајт. 
2. liveJasmin.com – Ова е светски најпосетуваниот видео сајт, каде што можете да се поврзете со многу луѓе ширум светот. 
3. youporn.com – посетителите на овој сајт може да гледаат најразлични видеа со еротска и порно содржина, а може и да си направат профил за премиум пристап на некои посебни порно видеа, што не се пристапни за секој кој го посетува овој сајт. 
4. XNXX Galleries – овој сајт е достапен на повеќе јазици и овозможува гледање на слики, филмови и кратки клипови со еротска содржина. 
5. adult friendfinder – Сајт кој овозможува да имате личен профил и да четувате со луѓе ширум светот, а воедно да се запознавате поинтимно. 
6. FreeOnes – сајт за возрасни кои сакаат да ги гледаат фото-моделите, манекенките и порно ѕвездите од целиот свет. 
7. streamate.com – Сајт кој овозможува преку вашата веб камера да се запознавате поинтимно со луѓе ширум светот и да имате незаборавно приватно шоу со нив. 
8. fling – Доколку сте сингл, а сакате да запознаете некој, овој сајт е дефинитивно за вас. 
9. literotica.com – Оргинален еротски сајт, каде што ќе можете да уживате во аудио и видео клипови, фотографии со еротска содржина и да читате интересни статии поврзано со сексот и еротиката. 
10. Playboy digital – Типичен сајт кој ќе ве внесе во светот на Плејбој. 
 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Многу луѓе ширум светот сакаат да посетуваат најразлични еротски и порно сајтови. Причините се различни. 

loading...