Колку чини прстенот со кој Влада ја запроси Беквалац?

Loading...

Влада неодамна ја запроси Наташа. Наташа го покажала прекрасниот прстен на роденденската прослава на еден магазин. 
-Влада прстенот го купил во Белград и го платил 7.000 евра, затоа што бил сигурен дека ќе и се допадне на неговата драга. Прстенот е дијамантски. Парот неодамна се смирил, а манекенот не бил сигурен како Наташа ќе реагира кога ќе ја запроси- раскажал извор близок на Влада.
Пејачката и манекенот интимната венчавка ја планираат следната година во мај. Наташа го покажала прекрасниот прстен на роденденската прослава на еден магазин. 
-Влада прстенот го купил во Белград и го платил 7.00

loading...
Loading...