Колку ќе чини билетот за мечот меѓу Македонија и Србија?

Фудбалскиот сојуз на Србија ги пушти во продажба картите против Македонија.Нашата репрезентација на 15. октомври ќе гостува во Јагодина каде од 20:30 играат против екипата на Србија, а тоа е и последниот меч од квалификациите за Светското првенсто во Бразил.
Цените на билетите ќе биде за север 160 денари, на исток 320 денари и на запад 430 денари.
Влезници за јужната трибина нема да има во продажба.Нашата репрезентација на 15. октомври ќе гостува во Јагодина каде од 20:30 играат против екипата на Србија, а тоа е и последниот меч од квалификаци

Пронајдете не на следниве мрежи: