Колку вреди слика од ќеркичката на Ким и Кање?!

Loading...

Која беше паричната понуда што ја одбија Ким и Кање, за слика од ќеркичката?Ким Кардашијан и Кање Вест добија понуда за првата слика од нивното бебе. Двојката сепак реши да ги одбие сите понуди за фотографија.
Ким и Кание, во моментов се двоумат помеѓу две опции.
Повеќе на ТЗМ.МККим Кардашијан и Кање Вест добија понуда за првата слика од нивното бебе. Двојката сепак реши да ги одбие сите понуди

loading...
Loading...