КРАЈ НА БАЈКАТА: Џорџ Клуни и Амал се разведуваат!

Loading...

Пред 3 месеци Џорџ Клуни и Амал Аламудин се заколнаа на вечна љубов еден за друг, но се чини дека нивната љубов веќе е на тест.Пред неколку недели се зборуваше дека планираат бебе, а потоа дојде шок- Џорџ и Амал се разведуваат?
Озборувањата ги поттикнале извори блиски на парот по што во јавноста излегоа информации дека новопечениот брачен пар има се поголеми проблеми во бракот.
-Таа и Џорџ нема да успеат. Постојано се расправаат и на сите ни се чини дека најпознатиот ерген едноставно требаше да остане неженет- изјавил изворот.
Веста за разводот на славниот актер и убавата адвокатка сигурно ќе наиде на воодушевување кај обожавателките на Клуни. Официјални информации сеуште нема па останува времето да покаже колку во овие озборувања има вистина.Пред неколку недели се зборуваше дека планираат бебе, а потоа дојде шок- Џорџ и Амал се разведуваат?
Озборувањата ги поттикнале извори блис

loading...
Loading...