Крај на една врска: Актерката ја остави 31 година помладото момче, а неговиот избор ги изненади сите

Loading...

Американската актерка и добитничка на Оскар, Сузан Сарандон (68), неодамна ја остави значително помладото момче, Џонатан Бриклин и ја замени со друга дама која исто така навлегла во седнамата деценија.Извори блиски на актерката наведуваат дека Сузан е многу повредена. Поминувале доста време заедно, а потоа тој заминал во Париз поради внуката на Пабло Пикасо, Марина (64).
Овој пар расина во март, но ова лето беа видени заедно на отворањето на една галерија.

Сузан и Џонатан, кого го запознала додека парувала по Чиле во 2010 година, почнале врска само неколку месеци по нејзиниот развод од Тим Робинс со кого била во брак 23 години. Сузан секогаш сакала помлади, и нејзиниот сопруг бил помлад од неа 12 години од неа. Има три деца, Ева, Џек и Мајлс, а неодамна станала и баба.
Оваа актерка ќе ја гледаме во најновата инди трагикомедија „Три генерации“  каде ќе ја глуми Доли, баба на лезбејка.Извори блиски на актерката наведуваат дека Сузан е многу повредена. Поминувале доста време заедно, а потоа тој заминал во Париз поради внуката на П

loading...
Loading...