Кралицата се буни: „Кејт носи премногу кратки фустани!“

Loading...

Списанието „Е Њуз“ твди дека британската кралица Елизабета наводно не е обожавателка на здолништата и фустаните на Кејт Мидлтон и вели дека тие се премногу кратки тврди списанието „Е! Њуз“.Taa очекува од  нејзината снаа, Кејт Мидлтон да биде попристојна и да го промени стилот на облекување.
„Мејл он Сандеј“ наведува дека Војвотката од Кембриџ исто така ќе мора да ги носи тиарите на кралицата, како и оние на нејзината мајка, и накитот од кралската приватна колекција,се со цел а ја направи Кејт “повеќе кралска”
За нејзината престојна турнеја во Австралија тоалетата ќе ја креираат Александер Мекквин и Алис Темперли,за нејзиниот стил како и досега ќе се погрижи нејзината стилистка Ангела Кили.Taa очекува од  нејзината снаа, Кејт Мидлтон да биде попристојна и да го промени стилот на облекување.
„Мејл он Сандеј“ на

loading...
Loading...