Карлеуша: Жал ми е што моите колеги поминаа лошо за дочекот

Loading...

Пејачката Јелена Карлеуша ја дочека новата година работно во хотелот „Хајат“, каде имала ексклузивен настап. Јелена настапила во секси долна облека, а бината буквално горела.Таа по новогодишниот настап сочувала сила да се развесели и зад сцената доцна во ноќта, и тоа, секако не пропуштила да со овековечи и да го сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

Популарната пејачка покрај фотографијата напишала и коментар:„Вака ние вчера го прославивме крајот на настапот во преполниот Хајат! Жал ми е што моите колеги шириум Белград поминале лошо“.Таа по новогодишниот настап сочувала сила да се развесели и зад сцената доцна во ноќта, и тоа, секако не пропуштила да со овековечи и да го сподели

loading...
Loading...