Лазаров готвач: Тие се успешни во ракометот но и умешни во кујната!

Во недела, Барселона му гостува на Металург во последниот натпревар од првата групна фаза од Лигата на шампионите.За да се одморат од ракометот, ракометарите на Хавиер Пасквал добија необичен тест.
Ракометарите се трансформираа во кувари и се поделија во групи од по четворица, и на крај се бираше најдобрата група. За задача имаа да приготват храна во кујната и зготвената храна на крајот мораа самите да ја јадат.
Повеќе на:sport365.mkЗа да се одморат од ракометот, ракометарите на Хавиер Пасквал добија необичен тест.
Ракометарите се трансформираа во кувари и се поделија в

Пронајдете не на следниве мрежи: