Лејди Гага ја прошета Атина само по гаќички

Loading...

Пејачката Лејди Гага не престанува да ги шокира граѓаните на Атина. Бидејќи пред неколку дена на аеродромот во Атина се појави во минијатурен косту

loading...
Loading...