Лепа Брена конечно откри: Што навистина се случи со мојата куќа во Мајами

Ураганот Ирма ја погоди Флорида, евакуирани се 6 милиони луѓе. Лепа Брена откри во каква состојба е нејзината вила во МајамиКуќата е во ред! Ви благодарам што се грижите – кратко искоментирала легендарната фолк ѕвезда.
Елитниот кварт Саут Бич каде Брена има вила, имала среќа е избегната природна катастрофа. Лепа Брена имала големи проблеми кога српската престолнина ја погоди невреме, па се пожали на фановите со фотографија од својот двор.
 Куќата е во ред! Ви благодарам што се грижите – кратко искоментирала легендарната фолк ѕвезда.
Елитн

Пронајдете не на следниве мрежи: