ЛЕТАЛЕ ПЕРДУВИ НА СИТЕ СТРАНИ: Фановите ја нападнале Рада Манојловиќ поради овој фустан!

Loading...

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ е позната по беспрекорната линија, но нејзиниот стил не им се допаѓа на многумина.Со последната објава на социјалните мрежи само потврдила дека не се разбира баш во модата и дека би ѝ била добредојдена помош на стилист.
Таа на социјалните мрежи го објави своето ново издание кое налета на многу негативно коментари од нејзините обожаватели.
Рада се појавила во необичен фустан што изобилува со вештачки пердуви, а судејќи по нејзината насмевка, нејзе ѝ се допаднала оваа тоалета.

„Драга, итно ти треба стилист“ – само е еден од коментарите на фановите под оваа фотографија.
Со последната објава на социјалните мрежи само потврдила дека не се разбира баш во модата и дека би ѝ била добредојдена помош на стилист.
Т

loading...