Лила ги насмеа фановите на социјалните мрежи со оваа фотографија

Loading...

Шармантна и полна со позитивна енергија, ова се само дел од карактерните особини на популарната ТВ водителка Лила Филиповска која секогаш умее на оригинален начин да ги насмее и развесели своите обожаватели.Лила на својот профил редовно објавува моменти од своето секојдневие.
Таа не минува ден без да ја посети салата за вежбање и да поработи на својата линија и кондиција.
Вчеравечер пред да тргне на вежбање, Лила ја замолила мајка ѝ да и ги спакува патиките во кеса.
За да ѝ помогне на ќерка си, таа ги спакувала патиките во првата кеса што се нашла при раце.
Лила одлучи да се пошегува на овој пропуст и ја објави на својот профил.
Лила на својот профил редовно објавува моменти од своето секојдневие.
Таа не минува ден без да ја посети салата за вежбање и да поработи на

loading...