Лино Червар: Би сакал пред големиот празник Велигден, да им подариме победа на нашите навивачи

Вчера  се одржа редовната прес-конференција по повод саботниот натпревар во Велукс ЕХФ Лигата на шампионите, меѓу Металург и екипата на Кил. С

Пронајдете не на следниве мрежи: