Љубовен неделен хороскоп 03.02.2014-09.02.2014

Loading...

На следниот ЛИНК прочитајте го неделниот хороскопОвен
Оваа недела Овните се помалку комуникативни, така да бројот на нивните познанства ќе се намали. Оние кои се во врска ги очекува зголемување на напнатоста.
Бик
Оваа недела ќе имате подобра комуникација и нови контакти. Емотивната напнатост во љубовните односи ќе се намали.
Близнаци
Оваа недела ќе станете окупирани со семејството, па љубовта ќе биде во втор план. Слободните ќе имаат потешкотии во комуникацијата па тешко ќе воспоставуваат нови контакти.

 
Рак
Ќе почувствуваат пораст на напнатоста во односите, па ќе им биде потребно повеќе трпение. Сепак во врската има стабилност. Слободните ќе запознаат некого.
Лав
Лавовите оваа недела ќе имаат впечаток дека партнерот не е искрен, па тоа лошо ќе влијае на односите. Слободните ќе запознаат интересна личност.
Девица
Девиците оваа недела ќе почувствуваат зголемена приврзаност кон партнерот, но ќе има и такви кои ќе ги преиспитуваат чувствата. Слободните ќе запознаат некој кој ќе им се допадне.

 
Вага
Вагите оваа недела ќе чувствуваат напнатост во врската, но ќе се обидат да бидат стабилни. Многумина не се расположени за нови врски.
Скорпија
Влегуваат во мирен емотивен период. Комуникацијата со партнер ќе биде поволна. Стари проблеми ќе дојдат во прв план и ќе почнат да се решаваат.
Стрелец
Ќе се свртат кон семејните односи, но е можно да не се разбираат со партнерот. Слободните ќе бидат во дилема за личноста која им се допаѓа.

 
Јарец
Оваа недела ќе почнат да чувствуваат напнатост во емотивните односи но ќе се трудат тоа да го решат. Слободните ќе имаат шанса да запознаат личност која ќе им се допадне.
Водолија
Може да ги заинтересира личност која е веќе во врска, а оние посмелите би се впуштиле и во тајна врска. Оние кои се во врска ќе имаат проблеми во комуникацијата со партнерот.
Риби
Ќе имате многу среќа ако обновите стара врска. Оние кои сакаат нешто ново треба да почекаат. Кај оние што се во врска љубовниот однос ќе биде емотивен. Овен
Оваа недела Овните се помалку комуникативни, така да бројот на нивните познанства ќе се намали. Оние кои се во врска

loading...
Loading...