Љубовен неделен хороскоп 05.08.2013-11.08.2013

Loading...

Вашиот љубовен неделен хороскоп…Овен
Овните оваа недела ќе се обидуваат да одржат складни односи со партнерот. Но сепак, кавги ќе има. Слободните ќе имаат повеќе успех и ќе запознаат една интересна личност.
Бик
Биковите оваа недела ќе имаат стабилна ситуација на емотивен план, а односот со партнерот ќе биде рационален и со меѓусебно разбирање. Слободните ќе имаат возбудливи состаноци и убаво ќе се забавуваат.
Близнаци
Близнаците на крајот на неделата ќе влезат во период со многу повеќе контакти, па нивната емотивна состојба ќе се подобри. Ќе има многу возбудливи средби, а можни се и нови врски. Оние кои се во врска ќе имаат мирна недела.
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Овните оваа недела ќе се обидуваат да одржат складни односи

loading...
Loading...