Љубовен неделен хороскоп 11.07.-17.07.2016

Loading...

Љубовен неделен хороскоп 11.07.-17.07.2016Овен
Овните оваа недела ќе бидат склони кон флерт и ќе имаат успех кога се новите познанства во прашање, а среќните може да влезат и во нова врска. Оние кои се во врска со партнерот ќе оставарат многу подобар однос, а комуникацијата ќе стане топла и искрена.
Бик
Оваа недела ќе чувствувате налив на самодоверба што одлично ќе се одрази и на другите луѓе, па така може да привлечат внимание. Оние кои се во врска ќе имаат решение за сите проблеми.
Близнаци
Близнаците оваа недела одлично ќе се сложуваат со партнерот, љубовниот однос ќе биде исполнет со позитивни емоции и страсти, па може да имаат чувство како да се на почетокот на врската. Слободните ќе бидат расположени за нови познанства а може и да се заљубат.
Рак
Раковите оваа недела може да чувствуваат променливи чувства кон партнерот, од љубов па се до омраза. Многу очекуваат повеќе внимание од страна на партнерот. Слободните може да привлечат личност со која ќе имаат страсна љубовна врска.

 
Лав
Лавовите оваа недела може да уживаат во љубовните шански кои им се отвараат на секој ќош, па може да се заљубат и да почнат нова врска. Оние кои се во врска ќе бидат многу романтични и ќе се потрудат да внесат повеќе емоции и страсти.
Девица
Девиците оваа недела може да бидат склони кон некои тајни страсти кои нема да им дадат мир, а некои лесно може да се впуштат во тајна љубовна врска. Емотивноста ќе биде нагласена па партнерот ќе биде опсипуван со внимание.
Вага
Вагите оваа недела ќе бидат расположени за друштво и пријатели, па слободните може да запознаат некои нови луѓе. Оние кои се во врска ќе бидат во добри односи со партнерот.
Скорпија
Скорпиите оваа недела ќе остварат многу нови контакти па на тој начин може и да запознаат личност која им се допаѓа. Оние кои се во врска ќе постигнат значаен договор со партнерот.

 
Стрелец
Стрелците оваа недела ќе уживаат во својата врска и ќе го опсипуваат партнерот со внимание. Слободните може да започнат врска со лице од странство, размислете добро.
Јарец
Јарците оваа недела ќе посакаат стабилна и убава врска но ќе бидат растргнати меѓу желбите и можностите. Оние кои се во врска ќе имаат складен однос со партнерот но тоа нема да биде доволно.
Водолија
Водолиите ги очекува одличен период во својата врска кој ќе биде исполнет со позитивни емоции и страсти, па очекувајте магични денови. Слободните припадници може да се заљубат и да почнат нова врска.
Риби
Рибите оваа недела може да бидат склони кон заљубување особено ако ги привлече личност од деловното окружување. Некои може да се впуштат во нова емотивна врска но и во љубовна авантура. Кај зафатените односот со партнерот ќе биде одличен. Овен
Овните оваа недела ќе бидат склони кон флерт и ќе имаат успех кога се новите познанства во прашање, а среќните може д

loading...
Loading...