Љубовен неделен хороскоп за 13.01.2014-19.01.2014

Loading...

 
Љубовен неделен хороскоп за 13.01.2014-19.01.2014! На следниот ЛИНК прочитајте го неделниот хороскопОвен
Оваа недела ќе ја подобрите комуникација во врската и ќе ги решите несогласувањата што ги имате. Слободните припадници ќе запознаат некој со кого ќе почнат врска.
Бик
Биковите оваа недела ќе се чувтсвуваат задоволно од состојбата во врската, ќе се обидат да освојат некого. Оние пак што се во врска ќе чувствуваат огромна приврзаност кон партнерот.
Близнаци
Оваа недела близнаците работите ќе ги сфаќаат реално па затоа ќе имаат и нормална комуникација со партнерот.  Слободните ќе бидат отворени за нови контакти.

 
Рак
Оваа недела ќе чувствуваат помала напнатост во врската но и понатаму нема да бидат премногу задоволни од емотивната состојба. На некој од нив ќе им помогне дружењето со пријателите и нивните совети.
Лав
Ќе размислувате реално и тоа ќе помогне да ги решите проблемите во врската. Па очекувајте подобрување на љубовен план.  Слободните припадници може да запознаат некого.
Девица
Оваа недела Девиците ќе почуствуваат емотивно незадоволство, бидејќи нема да ги остварат своите љубовни желби.  Оние што се во врска ќе чувствуваат позитивни емоции и стабилност.

 
Вага
Можеби ви изгледа дека е мирна ситуацијата во врската, но партнерот никако да отстапи од своите барања. Страста кај слободните припадници ќе биде нагласена, па може да се впуштат во возбудливи емотивни случувања.
Шкорпија
Слободните припадници ќе имаат пореба да поминуваат повеќе време со припадници на спротивниот пол, ќе имаат потреба да се чувствуваат посакувани. Оние пак што се во врска ќе уживаат со партнерот.
Стрелец
Стрелците оваа недела може да се опуштат на емотивен план и со партнерот ќе воспостават позитивна комуникација. Слободните припадници ќе имаат многу шанси за нови контакти особено ако се на некое патување.

 
Јарец
Оваа недела Јарците ќе чувствуваат помала тензија во врската, па се ќе дојде на свое место. Некое значајно и многу важно познанство ќе ги израдува слободните припадници.
Водолија
Некој проблем конечно ќе биде решен во врската. Нова врска и кај слободните. Но немојте да го идеализирате партнерот ќе погрешите.
Риби
Рибите оваа недела ќе бидат задоволни со развојот на случувањата во врската, па ве очекува емотивен и романтичен период. Слободните ќе се заљубат конечно.Овен
Оваа недела ќе ја подобрите комуникација во врската и ќе ги решите несогласувањата што ги имате. Слободните припадниц

loading...
Loading...