Љубовен неделен хороскоп за 12.08.2013-18.08.2013

Loading...

Вашиот љубовен неделен хороскоп!Овен
Овните оваа недела може да очекуваат позитивни промени на емотивен план, па оние кои се слободни ќе имаат многу шанси за нови познанства и забава. Оние кои се во врска ќе се обидуваат да ги одржат складните односи со партнерот.
Бик
Биковите оваа недела ќе чувствуваат потреба да се посветат на семејството, но може да имаат и големи барања од партнерот. Слободните на крајот на неделата ќе имаат шанса за нова врска.
Близнаци
Близнаците оваа недела ги очекуваат многу средби, забава и дружење со пријателите. Можни се кратки врски без обврски. Оние кои се во врска ќе му бидат посветени на семејството.
 Повеќе на следниот tzm.mkОвен
Овните оваа недела може да очекуваат позитивни промени на е

loading...
Loading...