Лукас Подолски ќе го облече дресот на Интер!

Подолски од јануари во Интер…Како што објави „Дејли Стар“ во јануарскиот преоден рок Лукас Подолски ќе го облече дресот на италијанскиот тим Интер. Тој е незадоволен од малата минутажа која ја добива и како што самиот изјави, доколку ништо не се промени, тогаш ќе замине од Арсенал.
Подолски се поврзуваше со Интер и во летниот преоден рок, но до трансфер не дојде. Како можна дестинација на Германецот се спомнува и турскиот Галатасарај.Како што објави „Дејли Стар“ во јануарскиот преоден рок Лукас Подолски ќе го облече дресот на италијанскиот тим Интер. Тој е незадоволе

Пронајдете не на следниве мрежи: