Магијата од објективот на Ени Либовиц ќе ве однесе во светот на познатите Дизни јунаци!

Познатата фотографка Ени Либовиц ги овековечи познатите ѕвезди како принцеви, принцези и вештерки од познатите бајки на Дизни. Погледнете!

Пронајдете не на следниве мрежи: