Маја Николиќ ги ШОКИРАШЕ фановите!

Loading...

Пејачката Маја Николиќ, ги шокирала своите следачи на Инстаграм со фотографија, на која наводно наговестува дека повторно стапнала на лудиот камен.Таа поставила фотографија од автомобил со испишано „Штотуку венчани“, а описот на фотографијата, ги оставил во недоумица нејзините обожаватели.
„Штотуку венчани. Прекрасен ден за почеток на нов чудесен живот“, напишала Маја, додека во коментари многумина и честитале…
Таа поставила фотографија од автомобил со испишано „Штотуку венчани“, а описот на фотографијата, ги оставил во недоумица нејзините обож

loading...