Македонска стара реклама од 1991 година

Loading...

Откако ќе го видите видеото, сигурно ќе ве фати носталгија за Скопје и Македонија во период од пред 20тина години. 
Оваа реклама е од 1991-ва година и беше доста актуелна во тој период. 
Уживајте!
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Откако ќе го видите видеото, сигурно ќе ве фати носталгија за Скопје и Македонија во период од пред 20тина години.&nbs

loading...