МАЛЕР: Лепа повторно е во болница. Мора итно да биде оперирана!

Loading...

Лепа Брена повторно доживеа несреќа. Таа паднала по скали и си го скршила лактот во хотел во Златибор, каде што решила да помине време со најблиските.Сите нејзини настапи ќе бидат откажани, бидејќи таа итно мора да оди на операција.
Пејачката во август минатата година доживеа незгода за време на одморот во Хрватска, во Нови Винодолски. За време на доручекот со сопругот Боба, таа се заплеткала паднала и ги скрши двете раце. Потоа следеше хируршка интервенција во Ловран каде ѝ беше направена хируршка интервенција.
За потсетување, пејачката минатата година во август падна додека беше на одмор во Хрватска и ги скрши двете раце.Сите нејзини настапи ќе бидат откажани, бидејќи таа итно мора да оди на операција.
Пејачката во август минатата година доживеа незгода за в

loading...
Loading...