МАЛИОТ КЕБА – ГОЛЕМ ШВАЛЕР! Овие 4 секс бомби ги шетал пред Севе

Loading...

Кога првично  се појави информацијата дека Северина  и Игор Којиќ се во врска, јавноста беше шокирана. Нивната љубов започна турбулентно  и предизвика општ хаос, а наскоро овие двајца нивната љубов ќе ја крунисаат со венчавка,за која медиумите велат дека ќе биде гала и секако еден од настаните кои ќе ја одбележат оваа година.Меѓутоа, Северина  не е единствената позната дама со која малиот Кеба имал емотивна врска. Којиќ е познат по тоа дека е слаб на жените од јавен живот, а ова се сите негови поранешни познати девојки.
Јелена Жежељ

Игор бил во врска со познатата водителка и поранешната учесничка во реалното шоу „Големиот Брат“ Јелена Жежељ.
Јелена и Игор раскинале откако на интернетот протече нејзина порно снимка.
Ирена Ибрахимовиќ

Поранешниот фудбалер  бил во врска и со Ирена Ибрахимовиќ, позната  по учество реалното шоу Фарма.
Додека беа во врска, Ирена на нејзиниот Фејсбук профил често му посветуваше статуси на Игор кој го нарекуваше „човекот на мојот живот“.

 
Ксенија Вујовиќ

Оваа манекенка и Игор беа во долгогодишна врска. Слободното време често го поминуваа заедно и ја пропатуваа половина Европа.
Катарина Радивојевиќ

Наводно, Којиќ со актерката бил во тајна врска неколку месеци…
…но никој од нив двајца тоа не го потврди.Меѓутоа, Северина  не е единствената позната дама со која малиот Кеба имал емотивна врска. Којиќ е познат по тоа дека е слаб на жените од јаве

loading...