Манекенка шокираше со изјавата: „Ако примите пијачка, вие го примате“

Loading...

Во денешно време, кога реалните шоу програми владеат на телевизиските канали, на социјалните мрежи се појави изјава на една манекенка која објаснува како функционира елитната проституција.Милица Живановиќ, која е млада манекенка, одамна стана хит на социјалните мрежи откако во интервју изговорила: „Бидејќи ако примате пијачка… вие го примате!“
Манекенката гостувала во утринска програма во далечната 2011 година, а по поставувањето на видеото на Јутјуб од нејзиното интервју, настана хаос на социјалните мрежи.
Милица тогаш имала само шеснаесет години, а раскажала дека убавината не значи апсолутно ништо ако немате нешто и во главата и вели дека најголем проблеми ѝ претставуваат слатките.

Но, гафот во приказната за елитната проституција ја направи славна.
Објаснувајќи како оди сето тоа, Милица даде легендарна изјава!

loading...
Loading...