Марија Шерифовиќ во корсет и штикли! Пејачката ги „лупна од земја“ останатите членови на жирито!

Марија Шерифовиќ  на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“  се најде на мета на своите колеги  кога се  работи  за стајлингот. Да потсетиме, Саша Поповиќ  минатата сезона  ја убеди Марија да дојде на снимање  во  здолниште, а неговата  улога сега ја превзеде Вики  Миљковиќ. Фолкерката имала интересна понуда за својата колешка.
„Баш  би  сакала да ја видам Марија во  штикли и  корсет“, изјавила Викина снимањето  и  ја насмеала Шерифовиќ.
„Што  ви  е на вас луѓе? Па јас штикли, здолништа и се останато  носам по  дома меѓу 4 ѕида, а ова ми  е гардероба за јавни  настапи!“, изјавила Марија.
Секако, ја насмеала и публиката и колегите од жирито. Кога се воозбилила, додала  дека тој  филм сигурно нема да го  гледаат, бидејќи  гардеробата која ја носи  се чувствува одлично.Да потсетиме, Саша Поповиќ  минатата сезона  ја убеди Марија да дојде на снимање  во  здолниште, а неговата  улога сега ја

Пронајдете не на следниве мрежи: