Масовна посетеност на промоција на новата книга на Коста Петров – „Нашето последно кафе“

Loading...

(Скопје-25.09.2014) – Коста Петров вчеравечер ја одржа промоција на новата книга „Нашето последно кафе“. На настанот присуствуваа сите

loading...
Loading...