Маж пронајден мртов во хотел

Мртов маж бил пронајден во хотелска соба во хотел лоциран на магистралниот пат Гостивар-Кичево, на излезот од Гостивар.Од полицијата информираат дека лицето во хотелот било пријавено како гостин.
Се работи за 55 годишниот А.Ф. од тетовското село Одри. Смртта без видливи траги на насилство била констатирана од екипа од Итна медицинска помош.
Полициски екипи извршиле увид на местото, а телото на починатиот е предадено на обдукција.Од полицијата информираат дека лицето во хотелот било пријавено како гостин.
Се работи за 55 годишниот А.Ф. од тетовското село Одри. Смртта

Пронајдете не на следниве мрежи: