Маж пронајден мртов во Куманово

Loading...

Во семејната куќа на ул. „11-ти Ноември“ во Куманово, вчера вечерта пронајден е  починат  И.С. (36).Од МВР соопштуваат дека увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Куманово и доктор мртвопроверител.
По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.Од МВР соопштуваат дека увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Куманово и доктор мртвопроверител.
По наредба на Јавен обв

loading...