Меган Фокс Роди момче!

Loading...

Познатата американска актерка и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин станаа родители по втор пат. Американската актерка Меган Фокс стана мајка по втор пат, како што пишуваат странските медиуми, таа родила момче. Да ве потсетиме, оваа убавица е родител и на 15-месечното момче Ное.

Меган Фокс е во брак со нејзиниот колега Брајан Остин Грин, за кого се омажила 2010 година. Среќните родители се уште не го соопштиле името на нивниот наследник. Американската актерка Меган Фокс стана мајка по втор пат, како што пишуваат странските медиуми, таа родила момче. Да ве потсетиме, оваа убавица е р

loading...
Loading...