Меган Маркл го привлече целото внимание

Меган Маркл стана првата вереница во историјата на Британија, која присуствуваше на Божиќната миса со кралското семејство.Таа за прв пат се појави во јавност со кралското семејство и стоеше рамо до рамо со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон.
Во придружба на својот избраник, принцот Хари, Меган носела кремав капут и инересна шапка и како што јавуваат британските медиуми, го привлекла целото внимание на себе.

Таа за прв пат се појави во јавност со кралското семејство и стоеше рамо до рамо со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон.
Во придружба на својот

Пронајдете не на следниве мрежи: