Металург руши рекорди: Салата „Борис Трајковски“ распродадена за 17 минути

Металурзите ќе имаат огромна поддршка од трибините, овој пат на дуелот со Колдинг.Металурзите во недела со почеток од 16,55 часот на домашен терен го играат првиот осминафинален натпревар од елитното клубско натпреварување – Лигата на Шампионите.
Повеќе за настанот прчитајте на следниот ЛИНКМеталурзите во недела со почеток од 16,55 часот на домашен терен го играат првиот осминафинален натпревар од елитното клубско натпреварување &ndash

Пронајдете не на следниве мрежи: