Миа Костова конечно скокна во тавче

Loading...

Водителката Миа Костова се сврши. Веста за прстенот ја објави на „Инстаграм“, а нејзиниот избор е Миленко Костов, кој по професија е доктор.
Дека е во љубовна врска, Миа не криеше од јавноста и постојано споделуваше фотографии на социјалните мрежи. Ова е втор брак за познатата водителка и една од Македонките што се сликаше за „Плејбој“.

loading...